Dzień Komisji Edukacji Narodowej
sobota, 14 października 2017 00:02
13 października obchodziliśmy święto patrona naszej szkoły – Komisji Edukacji Narodowej.  Był to dzień szczególny dla dzieci z klas pierwszych, które złożyły ślubowanie i zostały uroczyście pasowane na uczniów przez Panią Dyrektor Iwonę Cieślak. Dla czwartoklasistów zorganizowano otrzęsiny.

Z OKAZJI IMIENIN ŻYCZYMY NASZEJ SZKOLE, ABY ZAWSZE BYŁA SZKOŁĄ SUKCESU!

ślubowanie17
Ślubowanie

pasowanie17
Pasowanie na ucznia

otrzęsiny117

Otrzęsiny czwartoklasistów

"Maszerujemy i Biegamy Razem"
poniedziałek, 02 października 2017 13:55

29 września uczniowie oddziałów integracyjnych naszej szkoły uczestniczyli w XV Zawodach na Orientację pn. "Maszerujemy i Biegamy Razem". Pokonywali przygotowaną przez organizatorów trasę, doskonaląc umiejętność odczytywania mapy i orientacji w terenie.

Wszystkim uczestnikom marszu gratulujemy wytrwałości!

maszerujemy2

maszerujemy1

maszerujemy 3

Europejski Dzień Języków Obcych
czwartek, 28 września 2017 15:19

We wtorek 26 września odbył się w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji uczniowie brali udział w lekcjach tematycznych oraz w stacjach językowych „Let’s talk”, podczas których mogli zagrać w gry językowe oraz porozmawiać z nauczycielami języka angielskiego i hiszpańskiego.
Tekst: Lucyna Rezmer

jezyki

jezyki1

Festyn rodzinny
sobota, 16 września 2017 13:07
W sobotę 16 września zaprosiliśmy mieszkańców dzielnicy Mokre do wspólnej zabawy podczas festynu rodzinnego.
Był dmuchany zamek i trampolina, malowanie twarzy, gry planszowe, kącik plastyczny oraz nauka języka angielskiego. Na amatorów słodkości czekał duży wybór ciast, wata cukrowa i miód w pakiecie z niezwykłą opowieścią pszczelarza. Było też coś dla zdrowia – błyskawiczny kurs pierwszej pomocy i punkt pomiaru ciśnienia. Przez ponad pół godziny podziwialiśmy występy formacji tanecznych MIX, a potem pobiegliśmy nad Baszkę.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy za rok.
zamek
bacha
kubelek

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
poniedziałek, 04 września 2017 11:53

Za nami uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018. Uczniowie (nie)dawnego Zespołu Szkół nr 7 rozpoczęli dziś naukę w ośmioletniej Szkole Podstawowej nr 10, w której będzie się uczyć również młodzież drugich i trzecich klas gimnazjum.

Podczas uroczystości przedstawiciele samorządu uczniowskiego zapalili znicze pod tablicą upamiętniającą ofiary obozu przesiedleńczego na Szmalcówce. Złożyli też hołd Kazimierzowi Grabowskiemu, kapitanowi zamordowanemu w 1940 r. przez NKWD.

rozpoczecie

Życzymy całej społeczności szkolnej sukcesów w nowym roku szkolnym.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>