Nauczyciele PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 29 listopada 2011 08:24

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:
Beata Barczak, Maria Błędzka, Renata Czapska, Alina Goszka,
 Izabela Kamińska, Dorota Kostuch, Ewa Kwiatkowska, Iwona Lewandowska, Anna Wasiłek, Dorota Wnuk, Katarzyna Zakrzewska

 

Nauczyciele religii:

Beata Piasecka, Beata Zawal, Ewa Żytko


Nauczyciele etyki:

Milena Michalska, Izabela Tykarska

 

Nauczyciele języka polskiego:
Iwona Cieślak, Ewa Ferfecka, Barbara Gołębiowska-Hinz, Katarzyna Holc, Małgorzata Teska, Beata Zasada, Beata Zawal


Nauczyciele języków obcych:
Artur Buczkowski,
Alicja Dobielska, Monika Kopacka, Joanna Krężelewska, Monika Lewicka, Małgorzata Piątek, Lucyna Rezmer, Lidia Sufisz, Natalia Taruć, Izabela Tykarska, Aleksandra Wyszogrodzka-Kubiak


Nauczyciele historii:
Artur Buczkowski, Bartłomiej Wróblewski, Arleta Zygner



Nauczyciele matematyki:
Małgorzata Dybalak, Elżbieta Hasse,  Agnieszka Kowal, Paweł Krzyżański, Agnieszka Rzeszotarska, Mariusz Skubida, Monika Zenker

 

Nauczyciele przyrody, biologii i geografii: 
Tomasz Hajdas, 
Elżbieta Kozieł, Lucyna Namysłowska-Hartowicz, Lilla Nierychlewska, Marzena Polaszewska

 

Nauczyciel fizyki:
Elżbieta Kozieł 


Nauczyciele techniki:

Marzena Żabińska, Agnieszka Kowal 



Nauczyciel chemii:
Lilla Nierychlewska



Nauczyciele informatyki:

Jerzy Adrja, Małgorzata Dybalak, Elżbieta Hasse, Paweł Krzyżański, Mariusz Skubida,  Marzena Żabińska


Nauczyciele WOS-u:

Artur Buczkowski, Bartłomiej Wróblewski


Nauczyciele wychowania do życia w rodzinie:
Artur Buczkowski, Bartłomiej Wróblewski, 
Arleta Zygner, Marzena Żabińska


Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

Bartłomiej Wróblewski


Nauczyciele plastyki:

Joanna Mikulska, Arleta Zygner


Nauczyciel muzyki:
Leszek Miliński


Nauczyciele wychowania fizycznego:
Andrzej Dura, Małgorzata Kochańska, Joanna Konstanty, Joanna Krzemień, Michał Piecyszyn, Janusz Polakowski


Trenerzy koszykówki 

Maciej Broczek, Michał Gardocki, Marek Ziółkowski


Nauczyciele bibliotekarze: 

Agnieszka Karasiewicz, Milena Michalska


Nauczyciele świetlicy:
Aleksandra BehrendtAnna Grzelak, Mirella Kolkowska, Milena Michalska, Dorota Serocka, Izabela Tykarska 


Nauczyciele specjalizujący się w pracy z dziećmi o specyficznych potrzebach edukacyjnych:


Surdopedagodzy:
Magdalena Dawidowicz, Katarzyna Holc, Małgorzata Leźnicka, Agnieszka Rzeszotarska,  Barbara Szymkowiak,
Ewa Truszczyńska, Beata Zawal, Arleta Zygner

Oligofrenopedagodzy:
Beata Barczak, Magdalena Dawidowicz, Elżbieta Hasse, Dorota Wnuk, Marzena Polaszewska, Ewa Truszczyńska

Specjaliści rewalidacji:
Iwona Bukowska, Iwona Cieślak, Magdalena Dawidowicz, 
Ewa Ferfecka, Barbara Gołębiowska-Hinz, Agnieszka Kowal, Ewa Kwiatkowska, Małgorzata Leźnicka, Małgorzata Piątek, Ewa Skrzypczak, Małgorzata Teska, Beata Zasada, Monika Zenker

Logopedzi:
Ewa Skrzypczak, Barbara Szymkowiak

Terapeuci dzieci z dysleksją rozwojową:
Beata Barczak, Magdalena Dawidowicz, Barbara Gołębiowska-Hinz, Katarzyna Holc, 
Mirella Kolkowska, Elwira Krajewska, Anna Wasiłek, Dorota Wnuk, Ewa Żytko

Specjalista do usprawniania dzieci ze sprzężoną niepełnosprawnością:
Magdalena Marcinkowska

Nauczyciele specjaliści współorganizujący kształcenie w oddziale integracyjnym:
Anna Czarnecka, Romana Dunajska, 
Maria Fabisiak, Jolanta Franciszkowska, Agnieszka Kozak, Małgorzata Leźnicka, Magdalena Marcinkowska, Iwona Bukowska


Pedagog:
Elwira Krajewska

Psycholog:
Anna Mizgajska-Wódkowska

 

 

Poprawiony: piątek, 02 czerwca 2017 13:52