„Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma” PDF Drukuj Email
Wpisany przez KH
niedziela, 23 kwietnia 2017 21:15

11 kwietnia zakończyła się wystawa pn. „Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma” zorganizowana przez nauczycieli bibliotekarzy naszej szkoły. Odwiedzający bibliotekę uczniowie mogli podziwiać przyniesione przez młodzież  i nauczycieli ciekawe kolekcje, a także przedmioty związane z ich pasją. Największym zainteresowaniem cieszyły się zbiory monet, metalowych pinsów, miniaturowych modeli samochodów i muszli. Swoje hobby zaprezentowali również filateliści, lepidopterolog i baletnica. Największe zdumienie wzbudziła imponująca kolejka papierków po cukierkach.

Twórcy wystawy zaprezentowali nie tylko interesujące eksponaty, ale również pokazali, jak ciekawą społeczność tworzą nasi uczniowie i nauczyciele.

wystawa

wystawa1