Toruńskie Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu PDF Drukuj Email
sobota, 03 grudnia 2011 08:02

TORUŃSKIE STOWARZYSZENIE RODZICÓW
I PRZYJACIÓŁ DZIECI Z WADĄ SŁUCHU

"Wyjazd do Skłudzewa w ramach projektu "ZA PAN BRAT Z EKOLOGIĄ" współfinansowany ze środków Powiatu Toruńskiego"

Od 2006 r. przy  Zespole Szkół nr 7 w Toruniu  działa Toruńskie Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu. Członkami stowarzyszenia są rodzice, nauczyciele i osoby zainteresowane pomocą dzieciom z wadą słuchu lub z innymi dysfunkcjami.

tsr02

W ramach swojej działalności Stowarzyszenie przede wszystkim organizuje wyjazdy i spotkania integracyjne, w których biorą udział  uczniowie niepełnosprawni i ich rodzice, ale także absolwenci, koleżanki i koledzy oraz nauczyciele. Zawsze chcemy dobrze się bawić i cieszyć się ze spotkania. Wymieniamy się doświadczeniami, rozmawiamy o planach na przyszłość.

tsr03

Co roku staramy się organizować  wyjazdy integracyjne i rekreacyjne, najczęściej nad morze. Kilkakrotnie byliśmy w Rowach i w Krynicy Morskiej. Braliśmy udział w zlotach drużyn Nieprzetartego Szlaku w Funce, gdzie uczestniczyliśmy w bardzo ciekawych zajęciach i warsztatach.

tsr04

Spotykamy się przy ognisku na Barbarce, na kuligu w lesie (było wspaniale, chcemy to powtórzyć), w szkole na imprezach noworocznych.

tsr05

Staramy się pozyskiwać fundusze na wyjazdy i często nam się to udaje. Wyjeżdżaliśmy już do teatrów w całej Polsce, między innymi byliśmy w teatrze Roma w Warszawie, Teatrze Muzycznym w Gdyni, operze Nova w Bydgoszczy.

tsr06

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy w ramach stowarzyszenia.

tsr01

Nasze dane:

Toruńskie Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu.

87-100 Toruń, ul. Bażyńskich 30/36

REGON 340 277 646